Pralnia Dywanów

3100


Podczas epidemii COVID-19, zostańcie w domu!
To my przyjedziemy po Wasze dywany

zarezerwuj termin odbioru

WAŻNA INFORMACJA!

 1. pl
 2. en
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków

Od lutego 2013 wprowadzamy na rynek lokalny najskuteczniejszą metodę prania dywanów, jako pierwsi w Krakowie umożliwiamy Państwu skorzystanie z najwyższej jakości świadczonych usług w branży. Wszystko za sprawą wirówki do dywanów (1200 obrotów na minutę) oraz automatowi trzepiącemu (48000 uderzeń na minutę). Inwestycja w innowacyjny sprzęt umożliwia w pełni pranie dywanów na wskroś. Jest to metoda, stosowana od lat w Europie i na innych kontynentach. Polega ona na całkowitym przemoczeniu dywanu - jego runa i osnowy, wyszorowaniu, wypłukaniu oraz odwirowaniu. Dywan z wirówki wyciągany jest praktycznie suchy(do 95% wody zostaje odwirowane). Przed całym procesem prania dywanów, są one porządnie trzepane (80% zabrudzeń w dywanach jest nierozpuszczalnych wodnie i chemicznie), odkurzane, jeśli tego wymagają - usuwana jest sierść zwierzęca oraz włosy. Oferujemy również usuwanie uciążliwych i nieprzyjemnych zapachów.

Pranie dywanów

Proces, który przejdzie Państwa dywan po oddaniu go w nasze ręce:
 

 • mierzenie oraz oznakowanie

 • trzepanie mechaniczne

 • usunięcie sierści oraz włosów

 • odkurzanie

 • pranie wstępne

 • pranie zasadnicze 

 • płukanie

 • wirowanie

 • suszenie

 • ewentualne poprawki

 • odkurzanie (ponowne)

 • zaczesanie runa

 • kontrola jakości

 • pakowanie

Sztandar, jako wizytówka szkoły, jednostki, instytucji czy stowarzyszenia - zawsze powinien być czysty. W dawnych czasach oraz w trakcie wojny, podczas walki, sztandaru zawsze broniła grupa najlepszych wojowników. Jeśli stracili ten cenny symbol, wówczas oddział był rozwiązywany. Sztandar zawsze im towarzyszył przy każdej uroczystości. I tak jest do dziś...

Czyszczenie sztandaru po oddaniu go w nasze ręce, zawsze przebiega z należytą uwagą. Zdajemy sobie sprawę, że każdy sztandar to odrębna historia, która się z nim wiąże. Wiemy, że każde z tych weksylii to bezcenna pamiątka, której nie da się po prostu wymienić na nową, np. jak zużyty i potargany dywan. Do każdego czyszczonego sztandaru podchodzimy indywidualnie., z kilku powodów. Mogą one mieć wstawiane elementy malowane, czy też tekturowe. Niektóre ze sztandarów zdobione są koralikami, bardzo delikatnymi nićmi lub posiadają łańcuszki, na które należy bardzo uważać podczas procesu prania. W czyszczenie każdego sztandaru wkładamy ogrom pracy, aby przywrócić mu dawny blask. Niestety - czasem bywa jadnak tak, że pomimo całej naszej staranności - nie zawsze się to udaje. Oczywiście sztandar zawsze wygląda o niebo lepiej, jest odświeżony, lecz jeśli nie zadbamy o to, aby go regularnie czyścić, to pomimo tego, że większość czasu spędza w gablocie - niektóre z zabrudzeń, odbrawień mogą na nim pozostać.

  Czyszczenie sztandarów

Cennik czyszczenia sztandarów

Pranie dywanów

Ceny podane w PLN.
Standary mniejsze niż 1m2 liczone są jako 1m2

ul. Rzyczyska 9
32-087 Zielonki
NIP : 5130261693
REGON: 384002665

 

3100 sp. z o.o.

Copyright © 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone 3100 Sp. z o.o.

Usługi

Usługi dodatkowe

Menu

Regulamin

Współpraca

Partnerzy

pranie dywanów Kraków, czyszczenie wykładzin Kraków, czyszczenie mebli Kraków, czyszczenie mebli skórzanych Kraków, pranie żaluzji Kraków, czyszczenie sztandarów, , pranie materacy Kraków

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000797368, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 5 000 zł.

kom. 503 450 355
tel. 12 307 10 90
darek@pacos-clean.pl