Pralnia Dywanów

3100


Podczas epidemii COVID-19, zostańcie w domu!
To my przyjedziemy po Wasze dywany

zarezerwuj termin odbioru

WAŻNA INFORMACJA!

 1. pl
 2. en
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków
pranie dywanów kraków

Od lutego 2013 wprowadzamy na rynek lokalny najskuteczniejszą metodę prania dywanów, jako pierwsi w Krakowie umożliwiamy Państwu skorzystanie z najwyższej jakości świadczonych usług w branży. Wszystko za sprawą wirówki do dywanów (1200 obrotów na minutę) oraz automatowi trzepiącemu (48000 uderzeń na minutę). Inwestycja w innowacyjny sprzęt umożliwia w pełni pranie dywanów na wskroś. Jest to metoda, stosowana od lat w Europie i na innych kontynentach. Polega ona na całkowitym przemoczeniu dywanu - jego runa i osnowy, wyszorowaniu, wypłukaniu oraz odwirowaniu. Dywan z wirówki wyciągany jest praktycznie suchy(do 95% wody zostaje odwirowane). Przed całym procesem prania dywanów, są one porządnie trzepane (80% zabrudzeń w dywanach jest nierozpuszczalnych wodnie i chemicznie), odkurzane, jeśli tego wymagają - usuwana jest sierść zwierzęca oraz włosy. Oferujemy również usuwanie uciążliwych i nieprzyjemnych zapachów.

Pranie dywanów

Proces, który przejdzie Państwa dywan po oddaniu go w nasze ręce:
 

 • mierzenie oraz oznakowanie

 • trzepanie mechaniczne

 • usunięcie sierści oraz włosów

 • odkurzanie

 • pranie wstępne

 • pranie zasadnicze 

 • płukanie

 • wirowanie

 • suszenie

 • ewentualne poprawki

 • odkurzanie (ponowne)

 • zaczesanie runa

 • kontrola jakości

 • pakowanie

Meble skórzane są zazwyczaj bardzo drogie. Ceny wahają się od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych za jeden mebel. Czyszczenie tapicerki skórzanej to proces, który powinniśmy wykonywać z określoną częstotliwością, a w szczególności jej impregnowanie. Impregnacja korzystnie wpływa na żywotność mebli, zapobiega wysuszaniu czy pękaniu, chroni przed powstawaniem przetarć. Czyszczenie mebli skórzanych powinno odbywać się minimum raz w roku, ze względów estetycznych. Natomiast impregnacja - raz na kwartał. Niesamowicie ważnym elementem jest również korzystanie z odpowiednich preparatów. Wszelkiego rodzaju "marketowe" cuda raczej odradzamy. Osobiście korzystamy ze sprawdzonej marki "Furniture Clinic", która od 1980 roku zajmuje się produkcją preparatów do pielęgnacji skóry naturalnej. Systematycznie czyszczone i impregnowane meble będą nam służyć przez wiele lat. Wystarczy odpowiednio o nie zadbać, a ominie nas wizyta u tapicera. Skóra naturalna, o którą nie zadbamy, może podczas naszej wizyty zacząć się łuszczyć (jej wierzchnia warstwa bądź lakier). Jest to niestety proces naturalny, spowodowany wchłanianym potem, wilgocią czy tłuszczami. 
 

  Czyszczenie mebli skórzanych

Cennik czyszczenia mebli skórzanych


Ceny podane w PLN. Cena obejmuje czyszczenie z impregnacją
Skóra anilinowa +25%,  zamsz i nubuk +50% do cen podstawowych

Pranie dywanów

zarezerwuj termin

ul. Rzyczyska 9
32-087 Zielonki
NIP : 5130261693
REGON: 384002665

 

3100 sp. z o.o.

Copyright © 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone 3100 Sp. z o.o.

Usługi

Usługi dodatkowe

Menu

Regulamin

Współpraca

Partnerzy

pranie dywanów Kraków, czyszczenie wykładzin Kraków, czyszczenie mebli Kraków, czyszczenie mebli skórzanych Kraków, pranie żaluzji Kraków, czyszczenie sztandarów, , pranie materacy Kraków

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000797368, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 5 000 zł.

kom. 503 450 355
tel. 12 307 10 90
darek@pacos-clean.pl